İLKOKUL DİL EĞİTİMİ

 Gülnihal Eğitim Kurumları MEB müfredatı ile birlikte “Yeni Bir Dil Yabancı Dil” özgün öğretim programını kurumlarında uygular.Gülnihal Eğitim Kurumları yabancı dil öğretim programı, anaokulundan sekizinci sınıfa kadar yeni bir dili sarmal disiplin ile vermeyi hedefler. Anaokul ve ilkokulda öğrencilerimizin İngilizce öğrenim düzeyleri dil gelişim yeterlilik testleri ile ölçülmektedir.  Doğal dil öğrenim yöntemleri ile edinilmiş konuşma becerileri anadili İngilizce olan öğretmenlerimiz tarafından takip edilmektedir.  Ortaokul öğrencilerimizin sahip oldukları 4 beceri  (okuma, yazma, konuşma, dinleme)  Avrupa Dilleri Ortak Çerçeve Programı (CEFR) kapsamında öğrencilerimizin dönem boyunca sağladıkları başarı ve öğrenme düzeylerini belirleyen Track Test sınavı ile takip edilmektedir.

 1.sınıflarımız, dil eğitiminde hazırlık uygulaması yaptığımız sınıflarımızdır. Yoğunlaştırılmış olarak ve Native öğretmenlerimizce verilen Speaking dersleri sayesinde öğrencilerimizin doğal öğrenim yöntemleri ile yeni bir dil edinime sahip olmaları amaçlanmaktadır.

 2.sınıf,3.sınıf ve 4.sınıflar,Yoğunlaştırılmış “Grammar E1 Speaking” dersleri sayesinde öğrencilerimiz İngilizceyi aktif olarak her alanda kullanır.

Görseller