Kurucularımız

  1973 Ankara doğumlu olan kurucumuz Gazi Üniversitesi Eğitim Fakültesi’de Eğitim Uzmanı olarak Lisans eğitimi aldıktan sonra Yüksek lisansını Eğitim Yönetimi alanında “Türkiye ‘de Özel Öğretimin Geliştirilmesi ve Yaygınlaştırılması” konusunda çalışma yaparak tamamlamıştır.Mesleki tecrübe ve birikiminin ilk 15 yılını (1993-2008) Ankara’nın saygın eğitim kurumlarından olan Muradiye Öğretim Kurumlarında Rehberlik ve Ölçme Değerlendirme Uzmanı olarak, 16. ve 17. yılını (2008 –2010) Bilişim Kolejinin kuruluş aşamasında Eğitim uzmanı ve idareci olarak oluşturmuştur.Meslek hayatı boyunca uzmanlık bilgisini, anne hassasiyeti ile birleştirdiği için kendisinden hizmet alan velilerin memnuniyetini ,güven ve desteğini almıştır. 2011 Yılında Özel Gülnihal Koleji’nin açılışını gerçekleştirerek, 18 yılda edinmiş olduğu tecrübe ve birikimini özgün eğitim anlayışıyla eğitim camiasına hizmet etmeye devam etmektedir.Ayrıca ÖZEL ÖĞRETİM DERNEĞİ’nde Eğitim Komisyonu Başkanı olarak Özel Öğretim Sektörünün gelişmesine katkıda bulunmaktadır.

  Girişimci, iş adamı. 1969 yılında Ankara’da doğdu, evli ve üç çocuk babasıdır.İlk orta ve lise eğitimini Yenimahallede tamamlayan Çetinkaya, 1990 yılında Ankara Üniversitesi Fen Fakültesi Biyoloji Bölümü 2'nci sınıftan kendi isteği ile ayrıldığı Lisans eğitimini daha sonra Anadolu Üniversitesi Kamu Yönetimi bölümünde tamamladı.1995-2003 yıllarında Ankara’da ulaşım sektöründe işletmecilik yaptı. 2004-2009 yıllarında Yenimahalle Belediyesinde, Hacı Sabancı Kapalı Yüzme Havuzu Müdürlüğü ve Yeni Masa Koordinatörlüğü idari görevlerinde bulundu. Bu dönemde resmi, özel okul öğrencileri ve yetişkinlerden oluşan yaklaşık on beş bin kişinin belediye tesislerinden yüzme kursu ve havuz hizmeti almasını sağladı. Karma kullanıma açık olan havuzda ilk kez hanımlar ve erkekler seansı uygulamasını başlattı. Bilimsel ve başarılı çalışmaları, Yenimahalle Belediyesi Spor Kulübü Yüzme Takımına on- onbir  yaş grubunda Türkiye şampiyonluğu derecesi kazandırdı. Yeni Masa Biriminde; Belediye hizmetlerinde kalite ve verimlilik artışı için hizmet alan, hizmet veren arasında şikayet, talep ve  öneri koordinasyonunu sağladı.

  Uzun yıllar Ankara’da STK çalışmaları ve örgütlenmeleri içerisinde çeşitli görevler aldı. 2009-2014 yılları arasında iki dönem AK Parti Ankara İl Yönetim Kurulu üyeliği yaptı. Ankara’da OSTİM, İVEDİK OSB, Ankara Oto Sanatkarları Esnaf Odası, Ankara Servis İşletmecileri Esnaf Odası ve Başkent Otomotivciler Derneği Başkanlıkları ve üst yönetimleri ile birlikte bu STK’ların sorunları, teknik ve sosyal projeleri ile ilgili çalışmalarda bulundu. Özellikle meslek odalarının, sektör derneklerinin yatırım, istihdam, kalkınma ve sosyal projelerinde Milli ve Yerli hassasiyetlerin gözetilmesine katkı sağladı. Bu alanda  sosyo-ekonomik, sosyo-kültürel projelerin ARGE çalışmalarına katıldı.  Halen; ÖZDER Özel Öğretim Derneği Ankara Şube Başkanlığı, Ankara 15 Temmuz Platformu Genel Sekreterliği, Kahramankazan Güvenç Köyü Kültür Turizm ve Dayanışma Derneği Başkanlığı, UTM Uluslararası Ticaret Merkezleri Derneği kurucu başkanlığı görevlerini yürütmektedir.Çetinkaya, edindiği sosyal, kültürel ve ekonomik tecrübelerini 2011 yılında öğretmen olan kız kardeşi Nihal Karaoğlu’nun eğitim birikimi ile birleştirerek Özel Gülnihal Eğitim Kurumlarını kurdu.